Hakkımızda

1986 yılında Küçükçekmece'de otomotiv ve yapı-inşaat alanında ticaret yapan firmamız 1996 yılında ağırlığı yapı malzemeleri üzerinden sürdürmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana şube ve bayi ağımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

1996 yılından itibaren Haska çelik kapının Avrupa Yakası bölge müdürlüğünü sürdürürken, 2007 yılından itibaren Yıldız Entegre bünyesinde olan Variodor ve Vario click ürünlerinin ana bayiliğini bünyemize kazandırdık.

2009 yılından itibaren Sefa Mutfak adı altında mutfak üretimine başladık. Biz sadece sağlam ürün değil bununla birlikte sağlam montaj ve sorunlarının arkasında duran montaj ekipleri yetiştirdik.

Biz size aslında 26 yıldır güven satıyoruz. Bize sağladığınız destek için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Hedefinde Türkiye pazarında müşteri memnuniyeti odaklı hızla ilerlemek olurken ülkemizi ulusla arası alanda layığı ile temsil etmek için;

Teknik ekipmanı ve kaliteden taviz vermeden ilerlemektir.

Yüksek standartlı, kaliteli ve nitelikli müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlayarak kalıcı eserler yaratmaktır.

Vizyonumuz

Sefa Modeka'nın sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, dünya üzerinde faaliyet gösterdiği her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır."

Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan programlar uygulayarak, topluma fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Sefa Modeka'yı gerçekten sürdürülebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır.